जब लाहुरेले आफ्नै बुढी परपुरुषसंग भेटे…


ओकेजनता डेस्क
२१ माघ २०७७, बुधबार

काठमाडौं । एक यस्तो घटना हेर्दा झट्ट सिनेमा जस्तै लाग्छ । एक इन्डियन लाहुरेको बुढी नेपालमा परपुरुषसँग लाग्छिन् । यतिसम्मकी उनले आफूलाई फसाएर लगेको भन्छिन् । एक मधेसी मूलका युवाले उनलाई ललाइफकाइ गरे लैजान्छन् र काडमाडौंको एक होटेलमा बन्धक बनाएर राख्छन् ।

काँकडभित्ता पारी भारतको बागडोगरा निवासी नेपाली मूलका युवा राहूल गुरुङ आफ्नी श्रीमती हराएपछि हैरान भए । उनले धेरै प्रयास गरे खोज्नलाई तर, भेटाउन कठिन थियो । तर, उनलाई एक युट्युबरले आफ्नी श्रीमती भेट्टाउन सहज पारिदिए ।

इन्डियन आर्मीमा भएका युवा राहुलले बागडोगराकी स्मिता लामा सँग लगनगाँठो कसेका थिए । उनले आफ्नो विवाहपछि गोर्खाको पालुङटारमा स्मितालाई लिएर आएका थिए । स्मिता केही समय नेपालमै बसिन् । उनीबाट एक नानी युना जन्मिइन् । सबैकुरा राम्रै चल्दै थियो ।

तर, एक्कसी उनकी श्रीमती अर्कै सँग लागिन् र काठमाडौं गइन् । पछि राहुल नेपाल आएर उनको खोजी गरे अहिले उनले श्रीमती भेट्टाएका छन् । श्रीमतीलाई किनिदिएको महंगो मोबाइल हातमा छैन ।

उनीसँग भएको सुन छैन । तर, पनि राहुल उनलाई माया गरिरहेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्